Balustrady nierdzewne

Specjalnością naszej firmy są przede wszystkim wszelkiego typu wyroby wykonane ze stali nierdzewnej, takie jak balustrady nierdzewne, ale też kwaso odpornej oraz stali zwykłej – ocynkowanej, jak też malowanej proszkowo, które cieszą się nie poszlakowaną opinią w Stalowej Woli, Rzeszowie i Lublinie oraz na terenie całej Polski

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim balustrady nierdzewne, w tym schodowe, balkonowe, kute, rurowe, z dodatkiem szkła bądź drewna. Podstawą naszych balustrad za każdym razem jest stal nierdzewna, nie boimy się jednak łączyć jej z innymi materiałami, aby uzyskać interesujący efekt wizualny, który wpasuje się w otoczenie i będzie się z nim odpowiednio komponować.

Realizujemy zarówno balustrady zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Wykonujemy także bramy oraz ogrodzenia, jak również różnorodne konstrukcje o podobnym przeznaczeniu, m.in. poręcze, schody, barierki, podjazdy dla niepełnosprawnych oraz zadaszeni zewnętrzne i inne konstrukcje stalowe.

Usługi montażowa wykonujemy na terenie całego kraju, przede wszystkim zaś w Polsce południowo-wschodniej, wokół takich miast jak Lublin, Rzeszów czy też Stalowa Wola.